SKU: UNITA INTERNA MSZ-EF22VGKB
Description
Technical features
  • Indoor unit catalog code: MSZ-EF22VGKB
  • Power: 7000 Btu
  • Cooling capacity: 2.2 kW
  • Heating capacity: 3.0 kW
  • Treated air: 4.0 ~ 11.9 m 3 /min
  • Sound pressure level: 21~45 dB(A)
  • Liquid pipe diameter: 6.35 mm (1/4")
  • Gas pipe diameter: 9.52 mm (3/8")
  • Indoor unit dimensions (HxWxD): 299x885x195 mm